Inwestycyjny poradnik Bogatego Ojca

Czyli w co inwestują bogaci - czego nie robią biedni i średnia klasa!Zasadniczym powodem tego, że każdego dnia spędzam trochę czasu na studiowaniu tematyki związanej z pieniędzmi jest to, że uznaję fakt wpływu pieniędzy na moje życie.

Powiedzenie sprzed lat: "Do celu możesz dojść tylko ciężką pracą" jest już nieaktualne. W dzisiejszych czasach należy pracować mądrze, a nie ciężko. Ludzie nie dorabiają się ciężką, tylko mądrą pracą. Poznaj więc mądre metody działania.

Książka ta została napisana szczególnie dla tych osób, które zamierzają stać się w swoim życiu bardzo bogate. Jest wiele książek na temat inwestowania, adresowanych do klasy średniej. Jednak ta książka jest pierwszą, którą napisano dla tych, którzy planują stać się bardzo bogatymi.

Książka rozpoczyna się od wyjaśnienia: "Dlaczego bogaci nie przystępują do funduszy powierniczych?". Jak można tego oczekiwać, jest ona napisana stylem prostym i przystępnym. Jednakże zawarte w niej informacje są całkowicie odmienne od zaleceń inwestycyjnych, które można znaleźć w innych książkach.

Najbardziej interesujące dla czytelnika może być to, w jaki sposób bogaty ojciec uczył autora minimalizowania ryzyka i uzyskiwania wyjątkowo wysokich zwrotów z inwestycji. Po przeczytaniu "Inwestycyjnego poradnika bogatego ojca" większość osób będzie przekonana o tym, że prawdziwie wielki majątek jest w zasięgu ich ręki.

Zamawiam książki Roberta Kiyosaki teraz poprzez oficjalną stronę wydawnictwa Instytutu Praktycznej Edukacji

Zamow ksiazki