Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec

Czyli czego bogaci uczą na temat pieniędzy i oczym nie wiedzą biedni i średnia klasa!Przeczytałem pierwsze 3 książki Roberta. Czytając Bogaty ojciec ... zostałem "powalony" informacjami tam zawartymi. Otworzyłem wtedy oczy. Było to coś niespotykanego. Nigdy książka mnie tak nie zainteresowała. Od lat interesuję się ekonomią ale jest to pierwsza książka która jest przystępnie napisania - dla każdego.

Pozdrawiam serdecznie
ArkadiuszJeśli chcemy wydostać się na finansowy szczyt, koniecznie musimy przeczytać "Bogatego ojca, Biednego Ojca". Książka uczy zdrowego rozsądku i zrozumienia rynku - niezbędnych elementów naszej finansowej przyszłości.

Zig Ziglar, światowej sławy autor i wykładowcaBogaty Ojciec, Biedny Ojciec - Okladka

Przeczytałam "Bogaty ojciec, biedny ojciec", teraz kupiłam i jestem w trakcie czytania "Kwadrant przepływu pieniędzy" i jestem pod wrażeniem obu książek. Zaczęłam inaczej pojmować swoje finanse."

Pozdrawiam - Aneta


Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec jest punktem wyjścia dla każdego, kto chce zacząć kształtować swoją finansową przyszłość

USA Today


Książka jest klasą samą w sobie. Finansowa wiedza i umiejętnosci - których nabycie na zasadzie prób i błędów zabrało mi wiele lat - zostały streszczone w "Bogatym Ojcu, Biednym Ojcu".

Robert Kiyosaki oddał nam wielką przysługę, zwięźle ujmując podstawowe prawdy o tworzeniu finansowgo zabezpieczenia i niezależności, dzieląc się tym z nami.

Opisał to tak, jak to jest w życiu i dzięki temu wszyscy odnościmy korzyśc z tej wiedzy.Michael A. Wolf - VIASOFT

Zamawiam książki Roberta Kiyosaki teraz poprzez oficjalną stronę wydawnictwa Instytutu Praktycznej Edukacji

Zamow ksiazki